Yeni Ajan : DEADLOCK

Yeni Ajan : DEADLOCK
Valorant hayranları, yeni ajan Deadlock‘un kadroya katılmasını heyecanla bekliyordu. Riot Games nihayet Deadlock hakkında birçok detay açıkladı. Bir kadın ajan olan Deadlock’un yetenekleri, çıkış tarihi ve daha fazlası dahil olmak üzere hakkında bir çok ayrıntıya sahibiz. Her şeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Valorant hayranları, yeni ajan Deadlock‘un kadroya katılmasını heyecanla bekliyordu. Riot Games nihayet Deadlock hakkında birçok detay açıkladı.
Bir kadın ajan olan Deadlock’un yetenekleri, çıkış tarihi ve daha fazlası dahil olmak üzere hakkında bir çok ayrıntıya sahibiz. Her şeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Deadlock’un Yetenekleri Neler?

Norveçli bir ajan olan Deadlock, aşağıdaki tanıtım videosunda görebileceğiniz gibi görev sırasında bir kolunu kaybediyor ve nanobağ teknolojisiyle üretilmiş yapay bir kol ile yerini tamamlıyor. Deadlock, gözcü ajan olarak tanıtılan bir karakterdir ve girişleri kapatma, rakip oyuncuların hareket kabiliyetini sınırlama gibi çeşitli yeteneklere sahiptir.

epintr.com

Yetenekler:

  • Gravnet (C): Deadlock, Gravnet adında bir bomba kuşanır. Bomba yere düştüğünde patlar ve patladığı alandaki rakipleri çömeltip yavaşlatır.
  • Sonik Sensör (Q): Deadlock, yakınına bir Sonik Sensör yerleştirebilir. Bu sensör, yakındaki hareketleri, silah seslerini veya benzeri sesleri algılayarak o bölgeyi görünür hale getirir.
  • Bariyer (E): Deadlock, yere bir disk fırlatarak etrafında dört kanatlı bir bölge oluşturur. Bu kanatlar, düşmanların geçişini engeller.
  • Yok Et! (X): Deadlock, Nanobağ Hızlandırıcısı adında bir cihaz kuşanır. Cihazdaki Nanobağ kablolarını serbest bırakarak temas ettiği ilk düşmanı ele geçirir ve onu sarar. Düşman, kablolara bağlı kalıp takım arkadaşları tarafından kurtarılmadığı sürece ölür.

Valorant’ın yeni ajanı Deadlock, 27 Haziran 2023 tarihinde oyuna eklenecek. Bu tarih aynı zamanda Valorant’ın Bölüm 07‘sinin resmi başlangıç tarihi.

Deadlock, bu yıl çıkacak üç ajanın ikincisi olacak. İlk ajan Gekko’ydu ve üçüncü ajan bir Düellocu olacak. Bu ajanın kod adı ve ayrıntıları ise henüz bilinmiyor. Daha fazla bilgi edindiğimizde sizi haberdar edeceğiz.