epintr.com
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Oynanış

  Valorant, yakın gelecekte geçen takım tabanlı bir taktik nişancı ve birinci şahıs nişancı oyunudur . Oyuncular, dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan, karakter olarak oynarlar. Ana oyun modunda, oyuncular, her bir takımın beş oyuncuya sahip olduğu saldıran veya savunan takıma atanır. Temsilcilerin, her biri ücret gerektiren benzersiz yeteneklerinin yanı sıra öldürme, ölüm veya ani hareketler yoluyla hücum gerektiren benzersiz bir nihai yeteneğe sahiptirler. Her oyuncu her tura "klasik" bir tabanca ve bir veya birden daha fazla "özel yetenek" ile başlar. Diğer silahlar ve yetenek ücretleri, bir önceki turun sonucuna, oyuncunun sorumlu olduğu herhangi bir öldürmeye ve ani artışla yapılan herhangi bir eyleme dayalı olarak para veren bir oyun içi ekonomik sistem kullanılarak satın alınabilir. Oyunda yan silahlar, hafif makineli tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, saldırı tüfeği ve keskin nişancı tüfeği gibi çeşitli silahlar bulunur . "Spectre", "Odin" ve "Vandal" gibi otomatik ve yarı otomatik silahlar, doğru atış yapabilmek için oyuncu tarafından kontrol edilmesi gereken geri tepme modellerine sahiptir.

  Standart

  Standart modda,13 turu kazanan ilk takım maçı kazanır. Saldıran ekibin, Spike adlı bomba tipi bir cihazı vardır ve bunları belirli bir yere götürmesi ve etkinleştirmesi gerekir. Saldıran ekip, etkinleştirilen Spike'ı belirli bir süre başarıyla korursa, patlar ve bir puan alırlar. Savunma takımı Spike'ı devre dışı bırakabilirse veya 100 saniyelik tur süresi, saldıran takım Spike'ı etkinleştirmeden sona ererse, savunma takımı bir puan alır. Bir takımın tüm üyeleri, Spike etkinleştirilmeden önce elenirse veya savunma yapan takımın tüm üyeleri, Spike etkinleştirildikten sonra elenirse, rakip takım bir puan kazanır.

  Spike Rush

  Spike Rush modunda, 4 tur kazanan ilk takım maçı kazanır. Oyuncular raunda, standart oyunlara göre iki kat daha hızlı şarj olan ultisi hariç tüm yetenekler tamamen şarj edilmiş olarak başlar. Saldıran takımdaki tüm oyuncular bir spike taşır, ancak her turda yalnızca spike etkinleştirilebilir. Silahlar rastgele belirlenir ve her oyuncu aynı silahla başlar. Standart oyunda bulunan nihai nokta küreleri mevcut değildir, ancak bazen onların yerinde farklı özellikler içeren küreler görünecektir.

  Rekabete Dayalı

  Rekabete Dayalı maçlar, ilk 5 oyunu oynandıktan sonra her oyuncuya bir rütbe atayan kazanmaya dayalı bir sıralama sisteminin eklenmesiyle standart maçlarla aynıdır. Temmuz 2020'de Riot, rekabete dayalı maçlar için "ikiyle galibiyet" koşulu getirdi; burada 12-12'de tek bir ani ölüm turu oynamak yerine, takımın kazanması için karşı takıma 2 sayı üstünlüğü olmalı. Her uzatma, oyunculara silah ve yetenek satın almaları için aynı miktarda paranın yanı sıra nihai yetenek ücretlerinin yaklaşık yarısını verir. Her iki turluk gruptan sonra oyuncular, ilk setten sonra 6 oyuncunun, ikinci setin ardından 3 oyuncunun ve daha sonra sadece 1 oyuncunun bir beraberliği kabul etmesini gerektiren bir berabere ile oyunu bitirmek için oy kullanabilir.

  Ölüm Maçı

  Ölüm Maçı modu 5 Ağustos 2020'de tanıtıldı.[3] 10 oyuncu 6 dakikalık bir maça giriuyor. 30 Öldürmeye ilk ulaşan kişi veya süre sonunda en çok öldüren maçı kazanır.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  VALORANT VALORANT VALORANT